ArdaTürk

BAŞKANIN MESAJI

S.ÖZTÜRK

 

 KASIM 2018

BAŞKANIN MESAJI

Ülkemizin vizyonuna ve misyonuna gönülden inanıyorum. Eğitim, bilgi, gelişim ve iş yaratmak adına; zamanı, israf etmeden çalışarak tükettim. Grup olarak da en önemli ilkemiz zamanı yönetmek ve bunu yönetirken irade sahibi olabilmektir. 

Güçlü iradeye sahip olmak ve kendi iç güçlerimizi bir mercek gibi toplayıp, bu gücü bir amaca yöneltmektir.  Kendini kontrol edebilen; olayları, konuları, duyguları ve diğer insanları da kolayca yönetebilir.

Başarının anahtarı; iç disiplin ile hedeflerden sapmadan planlarını uygulayabilme iradesini gösterebilmektir. Başarılı ve başarısız Herkesin bir günde 24 saati vardır.  Farkı yaratan bu zamanın nasıl kullanıldığıdır.  Belli bir amaç ve yön duygusuyla hareket ettiğinizde zamanın değeri ve önemini anlarsınız.  Zamanı üreterek tüketmeliyiz. Çalışmadan, yorulmadan, emek vermeden hiçbir şeyin sahibi olamazsınız. M. Kemal Atatürk’ün çok güzel bir sözü var. “Çalışmadan, yorulmadan ve üretmeden, rahat yaşamak isteyen toplumlar; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkûmdurlar.” 

Kuruluşumuzdan bu güne kadar; bilgiye, değişime, insan odaklı olmaya ve etik değerlere verdiğimiz önem sayesinde gelişmemizi ve büyümemizi sürdürdük. Bu sürdürme mücadelesi devam ederken; çalışması, azmi, çabası, sadakati ile her daim görev alan ve görev almaktan kaçınmayan; genç, dinamik, çalışanlarım ile geleceğe dönük adımlarımızı atıyor olmaktan çok mutluyum. 

Arda Grup;  disiplinli ve dürüst çalışması ile tanınan ve bilinen bir dünya firmasıdır. Teknoloji ve bilgiyi en üst düzeyde kullanarak kendini geliştirmeye ve büyümeye önem veren, kurumsal yapısı, kaliteli çözüm ve müşterisine daha iyi hizmet sunma çabasıyla çıtasını her geçen gün yükselterek varlığını devam ettirmektedir.  Günümüz dünya pazarında, rekabetin bir görevdeşlik olduğuna inanıyoruz. Bu yolda kendimizi yenileyerek, yeni yatırımlar yapıyor,  Türkiye kalitesini ve gücünü dünyaya duyuruyoruz.

Ekonomik dalgalanmalara rağmen, Ülkemizin Gelişimine, Dinamizmine ve Büyümesine inancımızı hiç kaybetmedik. Altyapı projeleri ve turizm alanında yatırımlar yaptık. Yurtdışı finans kuruluşlarını ülkemize yatırım yapmaları için var gücümüzle mücadele ederek ikna ettik.  Başta ülkemiz olmak üzere, çalışanlarımız, müşterilerimiz, hissedarlarımız ve diğer iş ortaklarımızla, hep beraber akıl ve fayda birliği oluşturmak için gayret edeceğiz.

Hak ’kın gücüne ve hakkaniyetin kazanacağına olan inancımızla ilerlediğimiz yoldan ve hedeflerimizden asla vazgeçmedik ve vazgeçmeyeceğiz.

Serpil ÖZTÜRK

YÖNETİM KURULU BAŞKANI