ArdaTürk

SOSYAL FAALİYETLERBizler (Arda Grup) için gelişmemiş bölgelere uzanmak bizim DNA'mızın bir parçasıdır. Ayrıca vesayet kavramına da inanmaktayız. Arda Grup olarak, ticari çıkarları aşmayı ve gelişmemiş toplulukların karşılaştığı "yaşam kalitesi" zorluklarıyla mücadele etmeyi ve onlara anlamlı bir fark yaratmaya amaçladık..

Uygulama Süreci : Projelerin Tanımlanması

Tüm projeler katılımcı bir tarzda, toplulukla istişarede bulunarak, tam anlamıyla onlarla oturur ve temel ihtiyaçlarını belirleriz. Katılımcı kırsal değerlendirme taslak yönetimi ile etkili bir şekilde süreci yöneterek yerel halkında dahil olduğu ve öncelikli olarak belirlenen projeler üzerinde tartışma yapılıp karar verilir.

Buradan yola çıkarak ortaya çıkan odak alanlar, Eğitim, Sağlık Hizmetleri, Sürdürülebilir Sosyal Yaşam ve Altyapı Gelişimi. Topluluk projelerinin tümü, Arda Grup "Topluluk Girişimleri Merkezi" himayesinde yürütülmektedir.

Altyapı Geliştirme alanında sürdürülebilir kalkınmanın temelini oluşturan temel hizmetleri kurmaya çalışıyoruz

Konut faaliyetleri
Temiz İçilebilir Su kuyuları
Temizlik ve Hijyen
Yenilenebilir Enerji Kaynakları
Ortaklıklar

İşbirlikçi ortaklıklar, Hükümet, Bölge Makamları, Köy Liderleri , STK'lar ve benzer düşünen diğer menfaat sahipleri ile oluşturulmuştur. Bu, Ortaklığın masaya getirdiği kolektif uzmanlık, bilgelik ve deneyim üzerine Şirketin erişimini genişletmeye yardımcı olur.

FICCI ile işbirliği içinde, Arda Grup CSR Mükemmellik Merkezi'ni kurarak CSR'yi kurum kültürünün ayrılmaz bir parçası haline getirdik.

Şirket, kapsamlı bir büyümeye verdiği önemle, iyi tanınmış programlar ve CII, FICCI, ASSOCHAM gibi ulusal platformlarla uğraşmaktadır.

Bütçe

Bu tür aktivitelerin devamlılığı sağlanması için özel bir bütçe ayrılmaktadır.

sosyal-faaliyet-003.jpgsosyal-faaliyet-004.jpgsosyal-faaliyet-005.jpgsosyal-faaliyet-01.jpgsosyal-faaliyet-02.jpgsosyal-faaliyet-06.jpg